بندرعباس، بلوار حقانی، روبروی خ شهیدکازرونی، مجتمع آراد
4 5 8 2 7 4 9 7 1 9 0
0
بندرعباس، بلوار حقانی، روبروی خ شهیدکازرونی، مجتمع آراد
4 5 8 2 7 4 9 7 1 9 0

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را برای استفاده از سایت به دقت مطالعه نمایید.

عضویت مشتریان به معنای آگاه بودن قوانین استفاده از سرویس ها می باشد و در صورت تغییر قوانین در همین صفحه و در پنل کاربران اطلاع رسانی می شود.

توجه داشته باشید تمام رویه های سفارش ، پرداخت ایده تابلو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است.

  1. سفارش طراحی طرح هایی که در سایت ایده تابلو قرار گرفته است بصورت رایگان هستند و هزینه طراحی ندارند. هزینه سفارشات اختصاصی مشتریان قبل از طراحی توسط تیم ایده تابلو به مشتری اعلام می گردد، ممکن است بعضی از طراحی ها به صورت رایگان انجام پذیرد. طرح هایی که نیاز به مجوز از سوی اتحادیه مربوطه باشند قبل از چاپ به مشتری جهت دریافت مجوز اعلام خواهد شد.
  2. قبل از چاپ در صورتی که سفارش قبل از چاپ لغو شود مبلغ پرداختی طی 24 ساعت به مشتری باز گردانده خواهد شد. در صورتی که طرح آنلاین سفارش داده شود، غلط املایی مشتری به عهده خود او می باشد وایده تابلو هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه تایپی طرح شما ندارد. تغییر طرح از سوی مشتری قبل از چاپ قابل پیگیری می باشد.
  3. چاپ مجدد برای چاپ مجدد حتما باید سفارش دریافت شده بازگشت داده شود. در صورتی که سفارش چاپ از سمت ایده تابلو دچار نقص باشد قابل پیگیری و چاپ مجدد می باشد.
  4. زمان تحویل سفارش چاپ ساعات ثبت سفارش در وبسایت ایده تابلو بین ساعت 9 الی 21 می باشد.(توجه داشته باشید که شما مشتریان عزیز می توانید سفارش خود را در 24 ساعت شبانه روز ثبت نمایید.) لازم به ذکر است آن دسته از مشتریان گرامی که سفارش چاپ خود را بعد از ساعت ذکر شده به وبسایت اعلام نمایند، تحویل سفارش به صبح روز بعد موکول خواهد شد. تحویل سفارشات بین 2 الی 4 ساعت به طول خواهد انجامید. ایده تابلو تلاش خود را می کند تا سفارشات بدون آسیب و در نهایت صحت به دست مشتری برسد و در صورتی که اشتباهی از جانب ایده تابلو باشد مشمول ضمانت خواهد شد سفارشاتی که قبل از ساعت 11 صبح انجام شود تا ساعت 13 همان روز و عصر اگر قبل از 18 دریافت شود تا ساعت 21 همان روز اماده ارسال میباشد جهت ارسال عکس برای بنر های تولد و تسلیت لطفا از عکس های با کیفیت و ارسال آن بصورت فایل اقدام نمایید. سفارشات فوری تا یک ساعت بعد از سفارش قابل ارسال میباشد
  5. حریم خصوصی ایده تابلو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فایل های ارسال شده توسط مشتریان بدون کسب مجوز از مشتری به هیچ عنوان قابل انتشار نخواهد بود.